נכנסתם למשרד חדש? חסר לכם שילוט לחדרים?

שלטים לבניין משרדים מתחלקים בין כמה סוגים כמו שלטי הכוונה ושלטי תצוגה של אנשי צוות או מחלקות בחברה. אם עברתם למשרד חדש ואתם מחפשים שילוט למשרדים, חשוב שתכירו את האופציות שיש לכם מבחינת חומרי גלם. בין חומרי הגלם המשמשים לייצור של שלטים למשרד ניתן למצוא את חומרי העץ, ה-PVC, הזכוכית והפרספקס הפופולרי. ככל שחומר הגלם יותר קל כך לא תהיה לכם מגבלות מבחינת תליית השלט והוא יכול להיות תלוי גם על גבי קירות גבס או דלתות זכוכית.

ייצור שלטים למשרד עם פרספקס

למה חומר הפרספקס כל כך נפוץ בתהליכי ייצור לשלטים? חומר הפרספקס הוא תחליף מצוין לזכוכית והוא קל משקל ונוח מאוד לעיבוד. בזכות החוזק של החומר עם הגמישות היחסית שהוא מספק, ניתן ליצור מגוון עצום של שלטים מעוצבים ולהתאים אותם במיוחד למוצר הנדרש לפרסום. את חומר הפרספקס מכינים ב-2 שיטות עיקריות – יציקה של החומר לתבנית או באמצעות היתוך החומר ליצירת הגודל הרצוי של המוצר. אחד היתרונות המשמעותיים של חומר הפרספקס הוא האפשרות להדפיס עליו בצורה יעילה ואיכותית ובכך ליצור שילוט למשרד יפה עם מראה שקוף תלת ממדי.

עיצוב שלטים בהתאמה אישית למשרד

השלטים הפופולריים ביותר היום במשרדים הם שלטי הפרספקס המחוברים באמצעות ספייסרים הנחשבים לברגים מיוחדים. אם אתם מחפשים שילוט למשרדים איכותי ויפה התקנה של פרספקס עם ספייסרים יעניק לכם תוצאה איכותית במחיר נוח ומשתלם. חומר הפרספקס אינו מותאם לתנאי חוץ ולכן מומלץ להשתמש בו רק בחלקים החיצוניים של המבנה בכל חלל ודלת בהם יש צורך בסימון ורישום שמות של אנשי מקצוע או תפקידים רשמיים. מחיר ההדפסה על חומר הפרספקס נקבע על מחיר למ"ר וניתן לבחור את הגודל של השלטים בהתאם לתקציב מוגדר מראש.

חברה מקצועית לייצור שילוט למשרדים

לקבלת פרטים נוספים על שירותי תכנון וייצור של שילוט למשרדים, צרו קשר עם חברת סופר פלסט המובילה את תחום השלטים למשרדים עם מגוון גדול של עיצובים ודוגמאות ליצירת שלטים יפים ובולטים. צוות החברה זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע באתר והוא ישמח לספק לכם את השלטים האיכותיים ביותר שישמשו אתכם ואת העובדים שלכם לשנים רבות קדימה.