מעמדי פרספקס, הנקראים לעיתים גם מעמדי אקריליק הינם מתקנים קלי משקל, בדרך כלל שקופים, העשויים מחומר פולימרי אקריליק, אשר משמשים בדרך כלל לתצוגה של דברי דפוס, כגון תצלומים, כרטיסי ביקור, פליירים, ברושורים ופוסטרים או מוצרים מסוגים שונים, כמו למשל חפצי קידום מכירות בכנסים או אירועים עסקיים.

שימושים פופולאריים של מעמד פרספקס

בשל הגמישות הרבה של פרספקס, ניתן לייצר ממנו מעמדים בגדלים ובעיצובים שונים, בהתאמה ספציפית לצרכי הלקוח. כך, מעמדי פרספקס קטנים משמשים בתור מתקנים לתצוגות של תמונות או כרטיסי ביקור. מעמדי אקריליק גדולים מיועדים לעיתים קרובות לצרכי שיווק, פרסום ומכירות.

מכיוון שחומר פרספקס מתאפיין במשקל נמוך ויחד עם זאת נחשב לחזק וחסין בפני פגיעות, אפשר להשתמש במעמדי אקריליק באופן נייד, כלומר להעביר אותם ממקום למקום בקלות רבה. בשל תכונה זאת, מעמדי תצוגה מאקריליק הפכו לאמצעי קידום מכירות פופולארי בשלל אירועי השקות, כנסים ותערוכות פופ אפ.

כפי שציינו, החומר שממנו נעשה מעמד פרספקס הינו שקוף אך את המוצר הסופי ניתן לצבוע. המשטח של המעמד יכול להיות חלק או בעל מרקם ייחודי, עם הדפס דקורטיבי, בצורה מרובעת או מעוגלת, עם דפנות ישרות או מקומרות, כאשר העיצוב של המעמד יכול להיעשות באופן אינדיבידואלי כדי להתאים למטרת השימוש.

צור קשר

שימוש במעמדי פרספקס בחנויות מסחריות

רבים מרשתות וחנויות מסחר משתמשות במעמדי פרספקס על מנת להציג את הסחורה ללקוחות. מעמדי תצוגה מפרספקט לחנויות מציעים מגוון רב של איכויות, ביניהם ורסטיליות, עמידות בפני נזקי הזמן ומזג האוויר, קלות ההתקנה והשימוש ועלויות נמוכות, הן לרכישה והן לתחזוקה. המראה של מעמדי פרספקס משדר איכות ויוקרה, כך שאפשר למצוא אותם גם בחנויות בוטיק המציעות סחורה יקרה במיוחד.

סטנד פרספקס למוצרים

כפי שציינו, אקריליק הינו חומר גלם נוח במיוחד ליצירת עיצובים מותאמים אישית – איכות חשובה עבור עסקים מסחריים רבים המנסים להציג את מוצריהם בדרך מקורית ומעניינת. הדפנות של מעמד פרספקס, שבדרך כלל שקופות, מהוות רקע ניטרלי אופטימאלי להבלטה והדגשה של המוצרים שמונחים עליו.

בנוסף, בניגוד למתקני תחזוקה סטנדרטיים, מעמדי פרספקס כמעט ואינם זקוקים לטיפולי תחזוקה ועל כך חוסכים בצורך בכוח אדם. קל מאוד לנקות אותם ותהליך הניקוי אינו מצריך חומרי ניקוי מיוחדים. בשל כך, גם החנויות שהשתמשו בעבר במעמדי תצוגה אחרים, רוכשים מעמדי פרספקס כחלק מתהליך עיצוב מחדש של החלל, בין היתר כדי לחסוך עלויות תחזוקה.

מתקן תצוגה למוצרי טיפוח

החוזק של אקריליק יוצר תנאים אופטימאליים לשימוש אינטנסיבי לאורך שנים רבות ועל כך מעניק עבור מעמדי תצוגה מפרספקס יתרון משמעותי עבור חנויות רשת גדולות ועמוסות בלקוחות. בדרך כלל, מתקני תצוגה מפלסטיק רגיל נפגעים מתנועות לא זהירות של הלקוחות שמסתובבים בחנות, נשברים, נשרטים ומתקלקלים בקלות. בעלי חנויות נאלצים להחליף מתקנים אלה בתדירות גבוהה. מעמדי אקריליק, לעומת זאת, עמידים וחזקים הרבה יותר ולכן אורח החיים שלהם רב יותר משל מתקני תצוגה מפלסטיק או עץ. כמו כן, מעמדי פרספקס יכולים לשאת על עצמם משקל רב בלי להישבר ולכן ניתן לתלות או להניח עליהם מוצרים רבים וכך לחסוך מקום בחלל צפוף.

ייצור דגמים מותאמים אישית של מעמדי תצוגה מאקריליק אינו יקר ונעשה במהירות גבוהה. בשל האפשרות לייצר מספר רב של מעמדי פרספקס מבוססים על עיצוב אישי ובלעדי, השימוש במתקני אקריליק הפך לפופולארי במיוחד עבור רבים מרשתות מסחריות עם מספר סניפים.