ייצור סטנדים

לא משנה מהו המוצר שאותו אתם מוכרים ושאותו אתם רוצים להציג לקהל לקוחותיכם, עולם הסטנדים ומתקני התצוגה מציע לכם שלל פתרונות מצוינים לכל סוגי המוצרים. יחד עם זאת, אי אפשר להתעלם מכך שפתרונות אלה מבוססים על התפיסה ההמונית של ייצור פתרונות שמתאימים לכולם, ואין שום הכרח שהם מתאימים גם לכם. אם אתם מחפשים סטנד שמשדר חדשנות ובידול מהמתחרים, אם חשבתם על דרך שונה ומיוחדת להציג את המוצרים שלכם, אם יש לכם מוצר חדשני שעדיין לא פותח עבורו סטנד, הפתרון עבורכם הוא ייצור סטנדים בהתאמה אישית.

כיצד מבוצע התהליך של ייצור סטנדים בהתאמה אישית?

בשלב הראשון, יש לגבש תכנית של הסטנד המבוקש ובכלל זה רכיבי הסטנד והתצורה שלו, חומרים מהם ייוצר הסטנד, אלמנטים שונים של מודולריות שישולבו בו ובסך הכל תכנית שמספקת מפרט מלא של הסטנד הנדרש. בשלב שני, יוצרים מודל תלת ממדי באמצעות תוכנה ייעודית המאפשרת לבחון את הסטנד המוגמר על פי המפרט שסופק, לפני שמתחילים לייצר אותו. על פי הצורך מבצעים שינויים ותיקונים נוספים ולבסוף מתחילים בתהליך הייצור. התהליך של ייצור סטנדים יכול להיות שונה מאוד ממקרה למקרה, בעיקר בהתאם לחומר הגלם ממנו מיוצר הסטנד. ייצור סטנד מתכתי עם ציפוי כרום יהיה שונה מאוד ייצור סטנד עץ או סטנד פרספקס ועל הגורם המייצר לאחוז במומחיות הנדרשת לסוג הסטנד המבוקש.

 

מי מבצע את הייצור?

יש באפשרותכם לפנות לבתי מלאכה שונים המתמחים בחומר הגלם ממנו אתם רוצים לייצר את הסטנד שנמצא כעת בראשכם בלבד, אך האפשרות הנכונה ביותר היא פנייה לגורם מומחה בתחום הסטנדים, גורם שיכול לספק לכם פתרון מקיף מקצה לקצה, לרבות ייצור הסטנד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומכל סוג של חומר גלם.

חברת סופר פלסט מציעה מגוון רחב של סטנדים ישירות מן המדף, ומציעה גם שירות של ייצור סטנדים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 072-3930377 ולקבל תשובה לכל שאלה שיש לכם בנושא, ובמקביל תוכלו לבחון את פתרונות הייצור שלנו באתר החברה.